Hakkımızda

Biz Kimiz?

Türkiye’de asansör imalatının hemen hemen ilk yıllarından bu yana hizmet vermeye devam eden, 1973’de babam Ali Ay tarafından kurulan Di-As Asansör, bugün 48. yılını kutluyor. En iyi kaliteliyi ve güvenilir hizmeti en iyilerle çalışmayla olacağını ilke edinmiş kurucumuzun bu felsefesi, Dias markasının 48 yıllık başarısını özetlemektedir. Montajdan satış sonrasına Di-As markası taşıyan her ürün veya hizmetin karşılığı “koşulsuz müşteri memnuniyeti”dir. Bu memnuniyetin sorumluluğu ve gururu ile yol alıyoruz.

Alanının önde gelen şirketleri arasında yer alan Di-As Asansör, ürün portföyünde yolcu ve yük asansörlerinden yürüyen merdiven ve bantlara kadar farklı çözümler sunar. Konutlarda sarı ve kırmızı etiket gibi uygunsuz etiket almış asansörlerin eksikliklerini gidererek yenileme sürecine alıyoruz. Yenileme süreci sonunda yeşil ve mavi etiket gibi geçerli etiketlerin alınmasını da sağlıyoruz.

 

  • Kaliteli ve güvenilir hizmet
  • Uygun fiyat garantisi
  • Zamanında iş teslimi
  • Alanında uzman personel
  • Müşteri memnuniyeti
  • İş takibi kontrolü

Müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetini sürdüren firmamız, Montaj, Bakım, Revizyon ve Proje konularında kalite, performans uygun fiyat ve dünya standartlarına uygun çalışmalarını sürdürmekte ve hedeflerine güvenle yol almaktadır. Satış ve teslimat sonrası Periyodik Bakım Hizmetleri yanında verdiği Garanti Güvencesi ile de müşteri memnuniyetine de güç katmaya devam etmektedir.

0
+
Yıllık Tecrübe
0
+
Başarılı Proje
0
+
Memnun Müşteri
0
+
Profesyonel Danışman

Tecrübe ve bilgi birikimiyle, standartlara uygun, bina yapısına işlevine hizmet verecek şekilde asansörlerin yapılmasının sağlanması açısından sektörde sizlerle hep "daha güçlü"

48 yılı aşkın tecrübesiyle firmamızın amacı; müşterilerine, alanında uzman mühendis ve teknisyenlerimizle sağlam, güvenilir ve konforlu yolculukları sunmaktır.

Dias asansör olarak; eğitimli personelini teknolojik gelişmeler çerçevesinde bilinçlendirerek, aynı hedef doğrultusunda kaynak ihtiyaçlarını karşılayarak, kaliteli ve güvenilir ürünler ortaya çıkartmak vasıtasıyla sektörün lokomotif firmaları arasında yer almaktır.

Kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini, can ve mal güvenliğini herşeyin üstünde tutarak çalışmalarımıza devam etmek ve Dias markasını kaliteli hizmet anlayışı ile bütünleşmesini sağlayarak, Türkiye’de kaliteli ve güvenilir imajıyla devam ettirmektir.

Teknolojiyi takip eden, kaynaklarını etkin kullanabilen, yenilik ve gelişime açık, müşteri memnuniyeti çerçevesinde üretim yaparak ülke ekonomisine katkıda bulunan bir firma olmak temel şiarımızdır.

- İletişim

Tecrübe ve bilgi birikimiyle, standartlara uygun, bina yapısına işlevine hizmet verecek şekilde asansörlerin yapılmasının sağlanması açısından sektörde sizlerle hep "daha güçlü"

Konumumuz

G.M.K. Bulvarı No:64/27 Maltepe/ANKARA

Sosyal Medya

- Bize Yazın

[contact-form-7 id="128" title="Contact Form B"]