Asansör Servis & Bakımı

Asansör İşletme, Bakım ve Periyodik Kontrol Yönetmeliğine Göre

Asansör periyodik bakımınız firmamız tarafından, konusunda uzman bakım personelimiz tarafından 95/16 AT Asansör Yönetmeliği ve EN 81–1/2 - EN 13015 standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

Siz müşterilerimizin güven ve memnuniyetini kazanmak adına kalite yönetim anlayışımızın sürekli iyileştirmeye çalışmaktayız. Asansör bakım ve arıza servisimiz; sizlerle her zaman iletişim sağlayabilmek için 7/24 hizmetinizdedir.

Bizler sizin ileri düzeydeki bakım hizmetlerinize ilişkin standartlarınızı belirliyoruz ve sizlerin asansörünüzden en iyi performansı ve en uzun yaşam ömrünü almanızı sağlıyoruz. Bizler asansörler konusunda kaliteli bakım hizmetlerimizle sektöre liderlik etmekteyiz. Dias Asansör; asansörlerin çalışması ve en yüksek güvenlik standartlarına uygun olması konusunda en yüksek kaliteli ve en güvenilir hizmetleri sağlamaktadır.

  • Kaliteli ve güvenilir hizmet
  • Uygun fiyat garantisi
  • Zamanında iş teslimi
  • Alanında uzman personel
  • Müşteri memnuniyeti
  • İş takibi kontrolü

Bu sürenin sona ermesini takiben de amatör ellere teslim etmemek için müşterilerine uygun takvim ve ücretlerde bakım anlaşmalarını müşterilerimize sunarız. Periyodik bakım işlemlerine rağmen kullanıcı hatası ve benzeri durumlar sonucu ortaya çıkabilecek her türlü arıza ve şikâyette mümkün olan en kısa zamanda ehil çalışanlarımızla hizmetinizde oluruz.

İnsan ve yük taşımacılığı için günümüzün vazgeçilmez teknolojilerinden biri olan asansörler, montajın tamamlanmasıyla birlikte gün içinde sürekli çalışan bir makinedir. Tercih edilen markadan bağımsız olmak üzere asansörünüzün kullanımından ötürü meydana gelen sürtünme ve sürtünmeye bağlı aşınmayı sıfıra indirmek imkansızdır. Bu sebeple asansörünüzün aylık periyodik mekanik ve elektronik aksamın kontrolünün ve yağ değişimi yapılması, asansörün ömrünü uzatacaktır.  

Kontroller esnasında profesyonel ekibimizin tespit ettiği aksaklıklar, arızaya neden olabilecek aşınma, yıpranma vb. sorunlar müşteriye iletilir. Bizimle arıza meydana geldiğinde iletişim kurmak daha yüklü maliyetlere sebep olacağından asansörünüzün periyodik bakımını düzenli olarak yaptırmanızı tavsiye ederiz. Bu hem sizin güvenliğiniz hem de asansörün kusursuz bir taşıma hizmeti gerçekleştirebilmesi için önem arz eder.

Asansörler, kullanıldıkları mekâna göre kimi zaman günde 24 saat kesintisiz hizmet vermek zorunda olan araçlardır. Bu kadar yoğun bir tempo, asansörün binlerce bileşeninden birkaç tanesinde zaman içinde (ki bu çoğu zaman asansöre en çok ihtiyaç duyulan anlara denk gelir) problemlere yol açacaktır. Bu problemlerin önüne geçmek için asansör periyodik bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekmektedir.

Binanıza bir asansör satın aldığınızda uzun yıllar kullanacağınız bir hizmet satın alırsınız. Bu nedenle Dİas Asansör olarak satış sonrası bakım ve servis hizmeti işimizin en önem verdiğimiz kısımlarından biridir.

Asansör Bakım Hizmeti Kapsamı : Asansör bakım hizmetimiz Resmi gazete'de yer alan "Asansör İşletme, Bakım ve Periyodik Kontrol Yönetmeliği" Madde 10' da belirtilen :

a) Yağlama ve temizlemeyi,

b) Kontrolleri,

c) Kurtarma çalışmalarını,

ç) Ayarlama işlemlerini,

d) Kullanıma veya yıpranmaya bağlı olarak meydana gelebilen bileşen onarımını veya değişimini, kapsar.

Resmi gazete'de yayımlanan yönetmeliğin tamamına ulaşmak için buraya tıklayınız.

- Stratejimiz

- İletişim

Tecrübe ve bilgi birikimiyle, standartlara uygun, bina yapısına işlevine hizmet verecek şekilde asansörlerin yapılmasının sağlanması açısından sektörde sizlerle hep "daha güçlü"

Konumumuz

G.M.K. Bulvarı No:64/27 Maltepe/ANKARA

Sosyal Medya

- Bize Yazın

[contact-form-7 id="128" title="Contact Form B"]