Asansör Montajı

Teklif, bilgi ve diğer konular için hemen arayın.

Alanında uzman ekibimizle talepleriniz doğrultusunda projelendirip, projeye uygun montajı titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Asansörler, kullanılan malzemelerin kalitesi ne olursa olsun, asansör montajı dikkatli yapılmadığı takdirde zaman içinde görevlerini aksatmaya başlarlar. Sık sık ortaya çıkan ve temelde asansör montajındaki hatalardan kaynaklanan arızaları tespit etmek, onarmak maddi manevi yük haline gelir. Oysa iyi etüt edilmiş, doğru projelendirilmiş ve itinayla monte edilmiş bir asansörün (periyodik bakımları da zamanında yapıldığı takdirde) düzgün çalışmaması için hiçbir sebep yoktur.

  • Kaliteli ve güvenilir hizmet
  • Uygun fiyat garantisi
  • Zamanında iş teslimi
  • Alanında uzman personel
  • Müşteri memnuniyeti
  • İş takibi kontrolü

Dias Asansör olarak iş için belirlenen süreyi iyi değerlendirdiğimizi düşünüyoruz. Montaj süresince belirlenen aşamalarında gerekli kontrol ve testler yapılarak sonraki aşamalarda karşılaşılabilecek aksaklıklara engelleriz. Şantiye nerede olursa olsun, asansör montajı belirlenen sıklıklarda yetkili mühendislerimiz tarafından kontrol edilir; varsa işi aksatan sebepler incelenir ve bu sebeplerin zamanında bertaraf edilmesi için gereken faaliyetler yürütülür. Bu titizlik sayesinde asansörlerin teslimi çoğu zaman sözleşmede belirtilen süreden önce yapılmakta ve ortaya temiz bir iş çıkarılmaktadır.

Teklif, bilgi ve diğer konular için hemen arayın.

Ayrıca asansör montajı, asansör bakımı, asansör arızası, teknik servis ve yedek parça için bizimle iletişime geçiniz.

- Stratejimiz

- İletişim

Tecrübe ve bilgi birikimiyle, standartlara uygun, bina yapısına işlevine hizmet verecek şekilde asansörlerin yapılmasının sağlanması açısından sektörde sizlerle hep "daha güçlü"

Konumumuz

G.M.K. Bulvarı No:64/27 Maltepe/ANKARA

Sosyal Medya

- Bize Yazın

[contact-form-7 id="128" title="Contact Form B"]